تحقیقات کیفی

گروه تحقیقات بازار دیدگاه خدمات متنوعی را در واحد کیفی خود فراهم آورده است.

پانل پاسخگویان دیدگاه: ارزشمندترین سرمایه هر شرکتی مشتریان آن شرکت هستند و با اهمیت ترین موضوع در انجام موفق فعالیت تحقیقات بازاریابی، دسترسی به پاسخگویان درست است. گروهی از افراد که چه از نظر بوم شناختی و چه از نظر نوع مصرف بازتاب دهنده بازار هدف شما باشند. طی سال ها فعالیت در صنعت تحقیقات بازار ایران، گروه دیدگاه موفق به ایجاد پایگاه بزرگی از پاسخگویان شده است. پانلی متشکل از تمام قشرهای جامعه که با ابزارهای دقیق، اندازه گیری و بخش بندی شده اند. حالا شما می توانید به راحتی با مصرف کننده واقعی خودتان روبرو شده و سوالات خود را از وی بپرسید!

نیروهای واحد کیفی دیدگاه: تیمی متشکل از افراد با تجربه و دانش آموخته در زمینه تحقیقات کیفی که به درستی نیازهای شما را درک کرده و تمام تلاش خود را تا کسب نتیجه مطلوب به همکاری تنگاتنگ با کارفرما معطوف می کنند.

روش های دیدگاه: در تحقیقات بازاریابی برای نیازهای مختلف روش های مختلفی نیز وجود دارد. گروه دیدگاه با تکیه به تجربه و نیروهای خود قادر است روش مناسب را شناسایی و آن را اجرا نماید.

جلسات کانونی: بدون شک یکی از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین روش ها در انجام تحقیقات کیفی است. شما می توانید بدون واسطه در یکی از اتاق های گفتگو شرکت دیدگاه در هر یک از شهرهای ایران با مشتریان خود به گفتگو نشسته و نیازها و خواسته های آنها را درک کنید؛

مصاحبه عمیق: یکی از بهترین گزینه ها برای درک بازار در زمان هایی است که باید با سایر فعالان بازار خود و یا افراد خاص صحبت کرده و  از آنها کسب اطلاعات کنید. گروه دیدگاه با تکیه به ۲ اصل مهم این فرصت را برای شما فراهم می آورد: ۱- برخورداری از پانل B2B گسترده و ۲- برخورداری از پرسشگران حرفه ای و با تجربه در زمینه مصاحبه عمیق؛

ارزیابی خانگی: بهترین راه حل برای درک رفتار مصرف کننده در زمانی است که می خواهید محصول خود را به بازار معرفی کنید. گروه دیدگاه شرایطی را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ گونه مانعی رفتار واقعی مصرف کننده خود را در محیطی واقعی مشاهده کرده و نظرات او را در مورد محصولات و برندهای مختلف جویا شوید.

طراحی تحقیق: بواسطه سال ها تجربه و همچنین بهره گیری از دانش روز دنیا، قادر هستیم تا با همکاری واحد بازاریابی شرکت ها مطالعه ای را بر اساس نیازها و خواسته های خاص شما طراحی کنیم.

تحلیل کیفی و گزارش نهایی: بی شک یکی از مهمترین مراحل انجام موفق یک مطالعه تحقیقات بازاریابی تفسیر درست داده های خام است. تصور کنید پرسشنامه ای کاربردی را طراحی کرده و با افراد درست مصاحبه کرده اید ولی نتیجه این فعالیت ها چند صد صفحه گزارش پیچیده و خسته کننده است که برای استفاده از آن باید ساعتها وقت بگذارید. کارشناسان گروه دیدگاه این موضوع را برای شما حل کرده اند. ما با استفاده از روش های نوین و کاربردی تحلیل داده های کیفی، یافته های ملموس و غیرملموس مطالعه را در قالبی ساده، کاربرپسند و در عین حال کامل برای شما آماده کرده و پاسخگوی سوالات شما در رابطه با هر بخش از آن خواهیم بود.

امکانات فیزیکی دیدگاه: بهره مندی از اتاق جلسات کانونی کاملا مجهز در تهران در کنار دفاتر منطقه ای اصلی در شهرهای تبریز، مشهد، شیراز و اصفهان و همچنین دفاتر همکار در سایر شهرهای کشور این امکان را به مشتریان دیدگاه می دهد تا در هر زمان و مکانی با بازار هدف خود در ارتباط بوده و از نظرات ایشان برای بهبود کسب و کار خود استفاده نمایند.