English | فارسی

 

تحقیقات بازار - مصاحبه کیفی در منزل پاسخگو (Home Visit)

 تحقیقات بازار - مصاحبه کیفی در منزل پاسخگو (Home Visit) 

تحقیقات کیفی، بخش عمده‌ای از تحقیقات علمی در علوم مختلف به خصوص در علوم اجتماعی و بازاریابی را تشکیل می‌دهد؛ هدف عمدۀ تحقیقات کیفی، بدست آوردن اطلاعات عمیق و درونی دربارۀ رفتارهای انسانی و دلایل حاکم بر این رفتارها است.

یک تحقیق کیفی بیشتر به دنبال چرایی تصمیمات و اعمال انسان‌ها است تا اینکه بداند چگونه،کجا و چطور و چه زمانی تصمیم گرفته‌شده‌است. معمولاً تحقیقات کیفی دارای نمونه‌های محدودی هستند.

 یکی از روش‌های متداول در تحقیقات بازاریابی کیفی استفاده از روش مصاحبه کیفی در منزل پاسخگو (Home Visit)میباشد که به منظور آگاهی و بررسی الگوها، شرایط و عوامل تأثیر گذار بر خرید، طریقه استفاده و میزان رضایت محصولات به ویژه در حوزه محصولات لوازم خانگی ، با مراجعه به منازل اشخاصی که محصولی را از قبل خریداری کرده اند و یا محصول در اختیار آنها به منظور تست قرار گرفته است ، اطلاعات کلی از رفتار مصرف و خرید، میزان رضایتمندیشان از محصول و نقطه نظرات آنها گرد آوری می شود.

 دپارتمان تحقیقات بازاریابی گروه بازاریابی دیدگاه با دارا بودن تجارب ارزشمندی ، مفتخر به اجرای پروژه های موفقیت آمیز متعددی برای کارفرمایان داخلی و خارجی خود در حوزه بازدید از منازل  (Home Visit)بوده است.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انجام پروژه های تحقیقات بازار با همکاران ما در دپارتمان تحقیقات بازاریابی گروه بازاریابی دیدگاه تماس حاصل نمایید.

تحقیقات بازاریابی بازدید از منازل

 تحقیقات بازاریابی بازدید از منازلتحقیقات بازاریابی بازدید از منازل