خدمات ما


تحقیقات کیفی

گروه تحقیقات بازار دیدگاه خدمات متنوعی را در واحد کیفی خود فراهم آورده است.پانل پاسخگویان دیدگاه: ارزشمندترین سرمایه هر شرکتی مشتریان آن شرکت هستند و با اهمیت ترین موضوع در انجام موفق فعالیت تحقیقات بازاریابی، دسترسی به پاسخگویان درست است. گروهی از افراد که چه از نظر بوم شناختی و چه از نظر نوع مصرف بازتاب دهنده بازار هدف شما باشند. طی سال ها فعالیت در صنعت تحقیقات بازار ایران، گروه دیدگاه موفق به ایجاد پایگاه بزرگی از پاسخگویان شده است. پانلی متشکل از تمام قشرهای جامعه که با ابزارهای دقیق، اندازه گیری و بخش بندی شده اند. حالا شما می توانید به راحتی با مصرف کننده واقعی خودتان روبرو شده و سوالات خود را از وی بپرسید!


تحقیقات کمی

نیروهای میدانی: شبکه ای گسترده از سوپروایزرها و پرسشگران بومی با تجربه و کارآزموده در تمام شهرهای کشور این امکان را به مشتریان دیدگاه می دهد تا با اطمینان خاطر از صحت داده های گردآوری شده اقدام به انجام نظرسنجی حتی در دور افتاده ترین نقاط ایران کنند؛کنترل کیفی: گروه دیدگاه صرفنظر از مقیاس و ویژگی های خاص مطالعات کمی، به منظور ضمانت اجرای رسالت سازمانی خود که گردآوری داده های دقیق و قابل اطمینان است، فرایند کنترل کیفی خود را به طور کامل اجرا می کند. این فرایند شامل مراحل ذیل می شود:استفاده از پرسشگران باتجربه و آگاهآموزش کامل نیروهای میدانی پیش از آغاز فاز عملیاتیانجام مصاحبه های آزمایشی به منظور رفع ایرادات احتمالیمشاوره بازاریابی

این خدمت به صورت حضوری و غیر حضوری و با تعیین وقت قبلی قابل دسترسی است. در مشاوره بازاریابی پس از بیان مسئله و بررسی اجمالی از وضعیت کسب و کار یا محصول مشتریان ، راهکارهای بازاریابی به صورت عملی و حرفه ای ارائه می گردد. جلسات مشاوره بازاریابی بسته به تمایل مشتری از ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت به صورت حضوری صورت می پذیرد.کسب و کارهایی که در فروش خود دچار ضعف یا بحران هستند می توانند از خدمات مشاوره بازاریابی گروه دیدگاه بهره مند گردند. در بخش خدمات مشاوره فروش استراتژی ها و تاکتیک های فروش با توجه به نوع صنعت و بازار مشتری ارائه و تجویز می گردد. علاوه بر مشاوره پژوهش بازاریابی ، تحلیل آماری و آنالیز داده های بازاریابی و فروش ، پژوهش های بازاریابی و مدلسازی داده ها نیز توسط نرم افزارهای آماری صورت می پذیرد.


بازاریابی میدانی

بازاریابی میدانی عبارت است است از برنامه ریزی و اجرای فعالیتهای بازاریابی و فروش به صورت رو در رو و مستقیم در مکانهایی که مخاطب حضور فیزیکی دارد. در این روش با بکار گیری نیروی انسانی آموزش دیده ابتدا مشتری را با محصول و خصوصیات و مزایای آن اشنا نموده و متعاقباً بر تصمیم گیری خرید مشتری تاثیر گذاشته و تجربه ای خوب و بیاد ماندنی از برند به وی منتقل می نماید.در یک برداشت کلی، تمامی طبقات بازاریابی میدانی ، فرصتی را برای امتحان، آزمایش یا توضیح فواید یکسری کالا یا خدمات فراهم می کنند.ماهیت این پروژه، تشویق مصرف کننده برای تست کردن یک نمونه کالا یا دیدن آن می باشد.


 

عضویت در خبرنامه


برای آگاهی از .................


مشتریان —

پروژه های انجام شده

  • unilever
  • انجام پروژه ی کمی ، درون سازمانی توسط تیم دیدگاه

    ایرانسل
  • انجام پروژه کیفی لوازم خانگی ال جی در سال 1395

     
    شرکت الجی